o nas

Natura zmiany...

  • Roland Benewiat

    konsultant

  • Agnieszka Olszewska-Benewiat

    konsultant

 

Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana
- tak przynajmniej twierdził Heraklit z Efezu.

Czy tak jest rzeczywiście?

Nazwaliśmy naszą firmę „Natura zmiany”, ponieważ wierzymy, że zmiana jest naturalnym elementem naszego życia - prywatnego i zawodowego.

Samo słowo "zmiana" nie zawsze kojarzy się dobrze, w codzienności zazwyczaj z czymś mało przyjemnym.

Jednak zmiany towarzyszą nam na każdym kroku, w prawie każdej decyzji. Zmienia się otoczenie, standard, cena, jakość, odbiorca...

W biznesie nie da stać się w miejscu i nie poddawać zmianie - to tak, jakby próbować zatrzymać się na drodze szybkiego ruchu. 

Wspieramy Menedżerów, zespoły czy organizacje które ugrzęzły i nie mogą ruszyć dalej albo mają zbyt wiele opcji do wyboru.

Przyjmujemy rolę mentorów, facylitatorów, coachów, trenerów, czasami mediatorów, żeby zmiana stała się dla firmy, zespołu, ludzi czymś naturalnym.

Kierujemy się wysokimi standardami pracy, podnosimy nieustająco jakość świadczonych usług - nasze aktualne realizacje szkoleniowe i doradcze spełniają normę jakości ISO 9001:2015.

Dla każdego Klienta tworzymy dedykowany projekt, w oparciu o analizę, diagnozę, audyt i sygnalizowane potrzeby. Tym sposobem, produkt jest uszyty na miarę, co gwarantuje najwyższą możliwą skuteczność procesu zmiany. Pracując procesowo możemy elastycznie modyfikować plan działania w zależności od zmieniającego się otoczenia.

Doradzamy, budujemy plany i strategie, projektujemy wdrożenia i podążamy wspólnie z Klientem tą drogą...nową drogą.

 

Pracujemy diagnostycznie, warsztatowo, szkoleniowo, doradczo, coachingowo, mentoringowo, z wykorzystaniem facylitacji i pracy procesowej.

W zależności od trudności przed którą stoi Menedżer, zespół czy organizacja dobieramy odpowiednie metody i techniki.

 

Czyli - rozwiązujemy problemy!